Unrankedsatis.com Nedir ? - Misyonumuz

Unrankedsatis.com Diğer hesap satış sitelerine kıyasla en iyi kaliteyi en iyi fiyattan vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur. Profesyonel ekibimizle beraber sizlere en iyi kalitedeki hesapları en uygun fiyattan sunmaktayız.

4 Yıllık Tecrübe

2016 Yılından itibaren çeşitli platformlarda kullanıcılarımıza bu hizmeti veriyoruz. Yapmış olduğumuz yüzlerce satıştan en ufak bir negatif feedback almadık. Profesyonel ve düzenli bir çalışma sistemi geçtiğimiz günden itibaren bu kararlılığımızı aynı şekilde sürdürüyoruz.

En Uygun Fiyat Garantisi

Rakiplerimizin aksine verdiğimiz hizmetlerde,uygun fiyat politikasını göz önünde bulunduruyoruz. Çoğu sitede gördüğünüz uçuk fiyatlandırma prosedürleri bizlerde geçersiz. Senelerdir en iyi kaliteyi en iyi fiyattan sunan tek adresiz.

Aktif Destek Hattı

Müşterilerimize 7/24 Aktif şekilde destek sağlıyoruz. Gerek site üzerinden gerek discord adresimizden istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Destek hattımız vardiyalı bir şekilde çalışıyor genellikle her saat diliminde sizlere jet hızında destek vermeye çalışıyoruz. 😊

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizdendir. Bunun en büyük kanıtı aldıkları hizmetlerden memnun kalan siz değerli müşterilerimizsiniz. Aldığınız hizmetle alakalı en ufak bir sorunu bizimle paylaşabilir, gelişmemize yardımcı olmak için tavsiye verebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Mail ; destek@unrankedsatis.com